Kolo GEO 560.119.00.3

Bočná sprchová stena GEO Walk-in - inštalačné rozmery: 785-800 mm - výška: 2000 mm - inštalačná šírka podľa technického nákresu (≥ 1200 mm) - materiál: číre bezpečnostné...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Baustore.sk

Na sklade • 1 variantZdarma85 % • 587 recenziíĎalšie informácie

Výška
0 cm

• Super
  • , zakúpené v velkyvyber.sk

Sklo mi prišlo na čas , ako sme sa dohodli ako mi bolo povedané . Šofér mi pomohol odniesť balík až do domu .Dobrá skúsenosť, pre spoločnosť palec hore .
    Ďakujem a odporúčam .

Výška
0 cm

Bočná sprchová stena GEO Walk-in

• inštalačné rozmery: 785-800 mm
  • výška: 2000 mm
  • inštalačná šírka podľa technického nákresu (≥ 1200 mm)
  • materiál: číre bezpečnostné sklo, hrúbka 8 mm
  • Reflex KOLO povrchová úprava skla
  • bezrámový design
  • stabilizačná vzpera je súčasťou dodávky
  • profil vo vyhotovení strieborná lesklá
  • inštalácia: možnosť inštalácie vstupu variabilne vľavo či vpravo, priamo na podlahu alebo na vybranú sprchovú vaničku

• Super

Ďakujem a odporúčam .